Retrocam Collage

Retrocam Collage
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Retrocam Collage, Android kullanıcılarının hizmetine sunulan bir kolaj yapma uygulaması.

Retrocam Collage, Android işletim sistemi taşıyan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde kullanabileceğimiz bir kolaj oluşturma uygulaması olarak tanımlanabilir.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulamayı kullanarak birçok fotoğrafı aynı karede toplayabiliyor ve ortaya hayranlık uyandıran görseller çıkartabiliyoruz.

Retrocam Collage'a girdiğimiz zaman karşımıza kolay anlaşılır bir arayüz çıkıyor. Ekranın alt bölümünde filtreler, ve kenarlıklar sunuluyor. Bunlardan dilediğimize tıklayarak fotoğraflara uygulayabiliyoruz.

Dikkatimizi çeken en önemli noktalardan birisi de sunulan kolaj kalıplarındaki çeşitlilik. İki, üç veya daha fazla fotoğrafı bir araya getirmemize olanak sağlayan kalıplar her zevke hitap edecek şekilde tasarlanmış. İçlerinden birisi mutlaka sizin beğenilerinize de hitap edecektir.

Uygulama kolaj üzerine yoğunlaştığı için bu kategori dışında pek bir ayar seçeneği sunulmuyor. Fakat genel olarak sundukları bu kategorideki bir uygulama için fazlasıyla iyi. Fotoğraf çekmek sizin için bir keyif ise bu keyfinizi Retrocam Collage ile bir adım ileri taşıyabilirsiniz.