Retrocam 3.20 (Android)

Retrocam

Retrocam
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Retrocam, fotoğrafçılığa ilgi duyan herkesin denemesi gereken bir uygulama.

Retrocam, fotoğraf çekmekten keyif alan Android tablet ve akıllı telefon sahiplerinin denemesi gereken fotoğraf düzenleme uygulamalarından bir tanesi. Tamamen ücretsiz olarak sunulan Retrocam sayesinde çektiğimiz fotoğrafları natürel hallerinden çok daha göz alıcı bir seviyeye taşıyabiliyoruz.

Fotoğrafçılıkla profesyonel olarak uğraşan kullanıcılar birçok ekipmana ve araca sahipler. Fakat ne yazık ki fotoğrafçılığa ilgi duyan herkes yeterli ölçüde ekipmana ve teknik bilgiye sahip olamayabiliyor.

Retrocam bu kategoride yer alan kullanıcılar için geliştirilmiş bir uygulama. Etkileyici sonuçlar sağlamasına rağmen son derece basit bir kullanıma sahip olmasıyla dikkatlerimizi çekiyor. Açıkçası daha önce fotoğraf düzenleme amacıyla herhangi bir uygulama kullanmamış kişiler dahi Retrocam'i kullanırken herhangi bir zorluk yaşamayacaklardır.

Uygulamada birbirinden şık görünen onlarca farklı filtre mevcut. Bu filtrelerden dilediğimizi seçip anında uygulayabiliyoruz. Hatta filtrelerin yoğunluğuna dahi karar verebilme şansına sahibiz. Ekranın sol tarafında filtreler düzenli bir şekilde konumlandırılmışlar. Yine ekranın solundan yoğunluk ayarı yapabiliyoruz.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Retrocam, fotoğraflarını oldukları gibi bırakmak yerine onlara farklı boyutlar kazandırmak isteyen herkesin denemesi gereken yapımlardan biri.

YORUMLAR