Revenge of Sultans 1.0.1 (Android)

Revenge of Sultans

Revenge of Sultans
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Revenge of Sultans, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur.

Revenge of Sultans, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlar üzerinde oynanabilecek bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Dünya çapındaki oyuncularla yarışın ve kral olmak için zorlu görevlerin üstesinden gelin.

Arap Yarımadası'nda yer alan eski bir krallığı kurtarmak için epik savaşların içerisine girdiğiniz bu oyunda dünya çapında oyuncularla yarışıyorsunuz. Arap topraklarına barış ve sukünet getirecek olan son kralın kim olacağı yapılacak savaşlar sonucunda belli olacak ve kral adaylarını zorlu görevler bekliyor olacak. Askeri kaynaklarınızı en iyi şekilde kullanarak rakiplerinize karşı üstünlük sağlayabilir ve avantajınızı yükseltebilirsiniz. Diplomatik becerilerinize de ihtiyaç duyan oyun eski tarz havasıyla da nostaljiyi yaşatıyor. Eski tarz savunma ve saldırı ekipmanlarının yer aldığı oyunda oldukça zevk alacaksınız. Geniş Arap çöllerinde yeni yerler keşfedin, müttefiklerinizle iş birliği yapın ve arkadaşlarınızı oyuna davet edin.

Oyunun Özellikleri;

  • Epik savaşlar
  • Eski tarz savaş ekipmanları
  • Gerçekçi savaş havası
  • Online oyun

Revenge of Sultans oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR