Revolve8 (Android)

Revolve8

Revolve8
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SEGA'dan gerçek zamanlı strateji oyunu

Revolve8, SEGA’nın Android platformuna çıkardığı gerçek zamanlı strateji oyunu. Anime karakterleri buluşturan oyunda sadece üç dakika içerisinde düşman kule ve kahramanlarını yok etmeniz gerekiyor. Kart savaş - strateji oyunlarını seviyorsanız tavsiye ederim.

Efsane SEGA oyunlarını mobil platforma taşıyan geliştiricilerden yepyeni bir strateji oyunu Revolve8. Elbette SEGA’nın olmasıyla Android platformunda dikkat çeken yapımda dünyanın dört bir yanından oyuncularla arenalarda birebir savaşa giriyorsunuz. Karakter kartlarıyla takımınızı kurup arenada kapışıyorsunuz. Savaş esnasında kahramanlar tamamen kontrolünüzde değil. Karakter kartını seçip arenaya sürüklüyor, aksiyonu izliyorsunuz. Başta da söylediğim gibi tüm düşman birimlerini üç dakika yok etmelisiniz. Karakterler geliştirilebiliyor. Kartları birleştirerek güçlerini artırabiliyor, savaştıkça karakterlerin yanında yeni yapı ve büyülerin kilidini açıyorsunuz. 5 farklı karakterden her biri ayrı hikaye, dövüş stili ve seslendirmeye sahip.

Gerçek zamanlı strateji oyunları, kule savunma oyunları, gerçek zamanlı savaş oyunları, kart savaş - strateji oyunları, PvP ve gerçek zamanlı savaşlar, online savaşlar, klan savaşlarını sevenler için tavsiye ederim.

YORUMLAR