Riff

Riff
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Riff resmi bir Facebook video uygulamasıdır

Riff sosyal medya devi Facebook tarafından yayınlanmış olan ve kullanıcılara video çekme ve video paylaşma imkanı veren bir video oluşturma uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip yararlanabileceğiniz bir kısa video uygulaması olan Riff'in ana fikri eğlence. Uygulama temel olarak arkadaş çevrenizle eğlenmek amacıyla kullanabileceğiniz bir kısa video uygulaması. Riff, zi,ncirleme reaksiyon mantığıyla çalışan bir uygulama. Uygulama ile kendi akıllı telefonunuzu kullanarak 20 saniyelik kısa videolar çekiyorsunuz ve ne hakkında olduğunu belirtiyorsunuz. Bu videoyu herkes görebiliyor; fakat sadece arkadaşlarınız videolarınıza farklı videolarla cevap verebiliyor. Böylece arkadaş grubunuz içerisinde bir etkileşim başlatıyorsunuz. Dilerseniz kendiniz bir Riff video zinciri başlatabiliyorsunuz, dilerseniz arkadaşlarınızın video zincirine ekleme yapabiliyorsunuz.

Riff'i kullanabilmek için bir Facebook hesabına sahip olmanız gerekiyor. Uygulama belli kısıtlamalara sahip. Riff ile sadece kameranız ile çekebildiğiniz fotoğrafları kullanabiliyorsunuz; yani galerinizde yer alan ve akıllı telefonunuzda depoladığınız videoları kullanamıyorsunuz. Ayrıca Riff içerisinde herhangi bir video düzenleme aracı da yer almıyor. Uygulamanın kullanım alanı da sadece arkadaş çevrenizle kısıtlı.

YORUMLAR