Risky Rescue 1.1 (Android)

Risky Rescue

1.1
Risky Rescue
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Risky Rescue, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir kurtarma oyunudur.

Risky Rescue, zorlu bir arcade oyunu arayanların hoşuna gidecek tarzda bir aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz oyunda, bir helikopteri kontrol ederek ve hata yapmamaya çalışarak insanları kurtarmaya çalışıyoruz. Her yaştan insana hitap eden bu eğlenceli oyuna dilerseniz biraz daha yakından bakalım.

Risky Rescue, kurtarma oyunları arasında benim en çok hoşuma giden tarzda bir yapım olmasıyla ilgimi çekti diyebilirim. Bir helikopteri kontrol ediyoruz ve insanları kurtarmaya çalışıyoruz. Amaç olarak oldukça basit gibi görünse de maalesef sandığınız kadar bölümleri kolay geçemiyoruz. Öncelikle helikopterimizi kaldırıyoruz ve çeşitli noktalarda kurtarılmayı bekleyen insanları alıyoruz. Daha sonra başarılı bir şekilde helikopterimizi indirmeliyiz. Bu noktada karşınıza çeşitli engeller çıkacağını söylemem gerekiyor. Aralarında rüzgar değirmeni, vinçler, uçaklar ve balonlar var. Bunlara dokunmadan engelleri aşmalıyız. Oldukça hoş bir atmosferde geçen oyunu kesinlikle beğeneceğinizi umuyorum.

Özellikleri:

  • 50'nin üzerinde zorlu bölüm
  • 22'nin üzerinde araç kitleri
  • Yenilikçi kontroller
  • Liderlik Sıralaması
  • Kulağa hoş gelen müzikler

Eğlenceli vakit geçirmek isteyen herkesin mutlaka denemesi gereken Risky Rescue oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Denemenizi mutlaka öneririm.