Rival Kingdoms: Age of Ruin 1.19.0.7755 (Android)

Rival Kingdoms: Age of Ruin

Rival Kingdoms: Age of Ruin
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rival Kingdoms: Age of Ruin, Android tablet ve akıllı telefonlarda oynanmak üzere tasarlanmış keyifli bir strateji oyunu.

Rival Kingdoms: Age of Ruin, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz kaliteli bir strateji oyunu olarak dikkatlerimizi çekti. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyun özellikle uuzn süreler boyunca sıkılmadan oynayabilecekleri bir mobil oyun arayanlara hitap ediyor.

Oyuna daha ilk girdiğimiz saniyeden itibaren görseller karşısında heyecanlanıyoruz. Hem bulunduğumuz ortamların hem de birimlerin tasarımları ücretsiz bir oyundan beklenmeyecek kadar güzel görünüyor. Savaşlar esnasında ortaya çıkan animasyonlar da oyuncuların ağzını açık bırakacak cinsten.

Rival Kingdoms: Age of Ruin'deki temel amacımız emrimize verilen köyü büyütüp krallık haline getirmek. Bunu başarmak pek kolay olmuyor çünkü gelişme sürecimiz esnasında çok sayıda düşmanla savaşmak zorunda kalıyoruz. Bu yüzden askeri yönden güçlenmek birincil hedeflerimiz arasında. Askeri yönden gelişebilmek için ekonomiyi sağlam tutmamız gerekiyor. Para getiren binalara gereken özeni gösterip onları zamanında upgrade ederek ihtiyacımız olan miktarları elde edebiliyoruz.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Rival Kingdoms: Age of Ruin, Clash of Clans tarzı gerçek zamanlı strateji oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlerin denemesi gereken yapımlardan biri.

YORUMLAR