Road Run 2 1.0.2 (Android)

Road Run 2

Road Run 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Road Run 2 reflekslerinizi test eden bir mobil beceri oyunudur

Road Run 2 heyecan dolu anlar yaşamanıza ve bolca eğlenmenize yardımcı olacak bir mobil karşıdan karşıya geçme oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olan Road Run 2'de reflekslerinizi test edebileceğiniz bir maceraya atılıyorsunuz. Oyunumuzun konusu işlek yollardan karşıya geçmeye çalışan kahramanlar üzerine kurulu. Çok şeritli bu yollarda çılgın araba şöförleri, hızlı şekilde yol alan motorlu kuryeler ve uzun araçlar gibi öğelere dikkat ederek karşıya geçmemiz gerekiyor. Yanlış bir adım atarsak oyun sonlanmakta ve kahramanımızın piksel piksel pekmezi yola akmakta.

Road Run 2'de karşımıza çıkan engeller yoldaki araçlarla sınırlı değil. Yolların arasındaki yeşil alanlarda birbirine ateş eden askerlerin arasında kalabilir, tepemize inmeye hazır bekleyen kayaların altında kalabiliriz. Ayrıca suratımıza kapanan garaj kapıları gibi engellere de dikkat etmemiz gerekiyor. Bütün bu işleri yaparken bir yandan da yol üzerindeki altınları topluyoruz. Bu altınları yeni kahramanların kilidini açmak için kullanabilmekteyiz.

Road Run 2, Minecraft tarzı kuşbakışı olarak gördüğümüz piksel tabanlı grafiklere sahip.

YORUMLAR