Roll the Ball 1.08 (Android)

Roll the Ball

Roll the Ball
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Roll the Ball heyecanlı ve dinamik bir bulmaca oyunudur

Roll the Ball oyunculara boş zamanlarını eğlenceli bir şekilde değerlendirme imkanı veren bir mobil bulmaca oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olan Roll the Ball'da top yuvarlama üzerine kurulu bir oyun mantığına yer veriliyor. Oyundaki temel amacımız ekranda yer alan kutulan yönünü değiştireren topuk kırmızı kutuya ulaşması için bir yol açmak. Bu iş için ince hesaplamalar yapmamız gerekiyor. Ayrıca her kutunun yerini ve yönünü de değiştiremiyoruz; çünkü bazı kutular oldukları yere vidalanmış. Oyunun başlarında işler kolay olsa da bölümleri geçtikçe daha karışık bulmacalar karşımıza çıkıyor.

Roll the Ball bize eğlenceli bir oynanış sunarken beyin jimnastiği yapmamızı da sağlıyor. Oyunda her bölümde sergilediğimiz performans ölçülüyor ve 3 yıldız üzerinden değerlendiriliyor. Roll the Ball kolay bir şekilde oynanabiliyor; fakat oyunda ustalaşmak ve her bölümde 3 yıldız toplamak için bolca pratik yapmamız gerekiyor.

Roll the Ball'da zorlandığınız bölümlerde Slower tuşunu kullanarak topu yavaşlatabilir ve geçici olarak avantaj kazanabilirsiniz. Güzel bir görünüme sahip olan Roll the Ball düşük sistem özelliklerine sahip Android cihazlarda bile rahatça çalışabiliyor.

YORUMLAR