Roll With It!

Roll With It!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Roll With It! mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur

Roll With It! eğer zekanızı çalıştıran eğlenceli bir bulmaca oyunu oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Roll With It!'de Benny adlı sevimli bir hamster ana kahraman olarak karşımıza çıkıyor. Bir laboratuarda bir denek olarak kullanılan Benny'ye deneyleri yürüten profesör tarafından zorlu mücadeleler sunuluyor. Benny de bu mücadeleleri atlatarak zekasını kanıtlamak için çabalıyor. Bize düşen görev ise Benny'e eşlik etmek ve bölümleri geçemesine yardımcı olmak.

Roll With It! kendine has bir oyun sistemine sahip. Oyunda ana kahramanımız olan Benny petekler üzerinde hareket ediyor. Bir petekte dururken belli yönlere gidebiliyoruz, bu nedenle hareketlerimizi doğru bir şekilde planlamamız gerekiyor. Her bölümde ekranda farklı odacıklar yer alıyor. Bu odacıklar arasındaki kırılabilir peteği kırarak diğer odacıklara ve bölümün bitiş noktasına geçebiliyoruz. Ayrıca renkli petekler bize farklı hareket kabiliyetleri kazandırıyor.

Roll With It! içerisinde 80 civarında farklı bölüm oyuncuları beklemekte.

YORUMLAR