Rounded Strategy

Rounded Strategy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rounded Strategy Android cihazlar için geliştirilmiş sıra tabanlı bir strateji oyunu olarak rakiplerinden bağımsız bir tavır sergileyerek tamamen strateji üzerine yoğunlaşıyor.

Napolyon'un en gözde generali olarak savaşa atılmaya hazır mısınız? Rounded Strategy harika oynanışı ve grafikleriyle sıra tabanlı stratejiler arasında ön plana çıkan, tamamen taktiksel bir yapıda ilerleyerek tüm kuvvetinizi savaş meydanında konuşturabileceğiniz bir mobil oyun. Oyunun en temel ilkesi olarak oyunculara aktarılan premium öge sunmaması Rounded Strategy'i kendi rakipleri arasında ön plana çıkarıyor ve birçok gerçek para gerektiren strateji oyunlarından bıkmış oyuncuların yüreklerine su serpiyor.

Rounded Strategy türü gereği mobil platformda çok fazla rakibi ve benzeri olan bir oyun. Ancak Polonyalı bir stüdyo tarafından en minimalist ve sade şekilde dizayn edilmiş oyunda aslında gerçekten aradığınız strateji tadını yakalamanız mümkün oluyor. Ev ve köy kurma bazlı strateji oyunlarının aksine Rounded Strategy'de sıra tabanlı bir yol izlenerek hikayenin de oyuna harika animasyonlarla yedirilmesi sayesinde rol yapma tadı da yakalanmış. Genellikle mobil platformdaki strateji oyunları hikaye ve mizahi ögelerden kaçınarak sadece oyuncuyu oyunda tutma üzerine odaklanıyor. Bunu da oyun içi satılan ögelerle daha hızlı ilerleme vb. fırsatlara dönüştürüyorlar. Artık yapılarınızı geliştirmek için 10 hafta beklemek veya gerçek para ödemek istemiyorsanız Rounded Strategy'de tamamen özgün bir yol izleyerek taktiksel savaş stratejinizi hayata geçirebilirsiniz. Üstelik oyunun grafik ve animasyonları da hiç fena değil!

Rounded Strategy'nin en büyük kozlarından bir tanesi campaign modunun dışında bir de platformlar arası multiplayer özellik sunması. Mobil oyunlara yavaş yavaş gelmeye başlayan multiplayer özelliği Rounded Strategy'e de çok güzel yedirilmiş. Senkronize edilmiş PvP modunda arkadaşlarınıza karşı kapışabiliyor, dilerseniz diğer oyuncularla gerçek zamanlı düellolar yaparak kaynaklarınızı genişletebiliyorsunuz. Rounded Strategy'nin dünyası da sürekli yaşadığından sığınaklarınızı iyi korumanız gerekiyor. Kısacası oyunda bir strateji severin hoşuna gidebilecek her öge bulunuyor.

Eğer mobil oyunlardaki gerçek paranın temel oluşturduğu strateji oyunlarından sıkıldıysanız mutlaka Rounded Strategy'nin eğlenceli ve dinamik atmosferinine göz atmalısınız.

ARTILAR

Parayla kazanma sisteminin olmaması

Hikaye tabanlı oynanış

Akıcı ve renkli grafikler

EKSİLER