Royal Empire: Realm of War

Royal Empire: Realm of War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Royal Empire: Realm of War mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

Royal Empire: Realm of War eğer taktiksel yeteneklerinize güveniyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz online altyapıya sahip bir strateji oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Royal Empire: Realm of War'da bizi fantastik bir dünya bekliyor. Konuk olduğumuz Ayres adlı bu fantastik dünyada herşeye sıfırdan başlayarak kendi krallığımızı inşa etmeye ve kutsal şehirleri fethetmeye çalışıyoruz. Soylu bir nesilden gelmenizin özel bir anlamı olmadığı bu dünyada yeterli azme sahip olan herkes adını tarih kitaplarına yazdırabiliyor. Biz de kendi şehrimizi inşa ederek kendi destanımızı yazmak için mücadele etmeye başlıyoruz.

Royal Empire: Realm of War'da oyun sadece tek bir sunucu üzerinden oynanıyor. Bu da bütün oyuncuların aynı ortamda yer almasını ve birbirleriyle ittifaklar kurarak savaşmalarını mümkün kılıyor. Oyunda kendi şehrimizi inşa ettikten sonra ordumuzu kuruyoruz. Ordumuzda 16 farklı birimin kontrolünü üstlenebilmekteyiz. Ordumuzu belli bir seviyeye çektikten sonra sıra şehirleri kuşatmaya geliyor.

Royal Empire: Realm of War renkli bir dünya içermekte. Bu dünya 4 büyük parçaya ayrılıyor ve karşımıza farklı sürprizler çıkabiliyor.