Royal Garden Tales-Match 3 Castle Decoration 0.7.5 (Android)

Royal Garden Tales-Match 3 Castle Decoration

Royal Garden Tales-Match 3 Castle Decoration
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eşsiz tasarımlar yapabileceğiniz keyifli bir bulmaca oyunudur.

Android ve İOS sürümleri ile her iki platformda da rahatlıkla oynayabileceğiniz Royal Garden Tales-Match 3 Castle Decoration, bulmaca kategorisinde yer almaktadır.

Göz kamaştıran grafikleri ve efektleri ile keyifli bir oyun deneyimi edinebileceğiniz bu oyunda, size miras kalan eski bir kale bulunmaktadır. Kraliyet ailesinden kalan bu kaleye ve çevresine tekrar eski ihtişamını kazandırmak sizin elinizde. Kraliyet bahçesini süsleyerek görkemli bir hale getirebilmek için zorlu bölümleri atlatmanız gerekecek.

Mümkün oldukça fazla para kazanmanız gereken bu oyunda, birbirinden zor 3 farklı bölüm yer almaktadır. Bahçeyi süslemek için kullanabileceğiniz ağaç, çalı, çiçek ve daha birçok dekorasyon malzemesi bulunmaktadır. Tasarımcı kişiliğinizi kullanarak sıra dışı bir kraliyet bahçesi oluşturabilir ve bol bol altın kazanabilirsiniz. Sırlar ile dolu eşsiz bir kale içinde uzun bir yolculuk sizleri bekliyor.

Yüz binlerce kişi tarafından keyifle oynanan ve her geçen gün daha fazla oyun severin ilgisini çekmeyi başaran Royal Garden Tales-Match 3 Castle Decoration, ücretsiz olarak oynayabileceğiniz muazzam bir bulmaca oyunudur.

YORUMLAR