Run Bird Run 1.0.0 (Android)

Run Bird Run

Run Bird Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Run Bird Run, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bağımlılık yaratan bir beceri oyunu.

Run Bird Run, Android işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz ücretsiz bir beceri oyunu. Ketchapp tarafından geliştirilen bu oyunda, firmanın diğer oyunlarında olduğu gibi bağımlılık yaratan fakat bir o kadar da sade bir altyapıya yer verilmiş.

Oyundaki temel görevimiz yuakrıdan düşen kutulardan kaçmak ve bu şekilde devam ederek mümkün olduğunca fazla puan almak. Bunu başarmak hiç de kolay değil çünkü aynı anda birden fazla kutu düştüğü durumlar bile oluyor.

Düşen şekerleri toplamak da görevlerimiz arasında olduğu için kutudan mı kaçsak yoksa şekeri mi alsak diye tereddüt ederken bir de bakıyoruz ki tepemize kutu düşüvermiş. Neyse ki kutular düşmeden önce izler hangi taraftan geleceklerini belli ediyor. Biz de gereken önlemleri alıp kaçabiliyoruz.

Run Bird Run'da zorluk seviyesini artıran bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Tek dokunuşa dayalı olan bu kontrol mekanizması ile ekrana her dokunduğumuzda kuşun yönü değişiyor. Açıkçası oyun gerçekten akıcı bir atmosfere sahip. Zorlu ve bağımlılık yaratan yapısına da hesaba kattığımızda Run Bird Run'ın denemeye değer bir oyun olduğunu söylememizde herhangi bir sakınca yok.