Run Criki

Run Criki
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sonsuz koşu oyunu sevenlere daha yetişkinlere yönelik bir eğlence sunan Run Criki, kötü alışkanlığını memleketinde yaşamak isteyen bir ağustos böceğini konu alıyor.

Sıradışı bir sonsuz koşu oyunu olan Run Criki, baş aktör olarak Uruguay'lı bir ağustos böceğini oynadığınız bir oyun. Criki, Uruguay'da Marijuana'nın yasaklanmış olması nedeniyle hayatını Hollanda'da sürdürürken bir gün ansızın gazetedeki flaş habere takılıyor. Uruguay'da Marijuana yasallaştırılıyor! Memlektet özlemiyle yanıp tutuşan Criki artık gurbet acısına dayanamayarak memleketine geri dönmek istiyor.

Oyunda sidescroller bir bölüm dizilimi var ve sürekli olarak hareket eden Criki'nin engellerin üstünden geçmesi için doğru noktalarda zıplamanız gerekiyor. Orman, bahçe, şehir ve gökyüzü manzaralı rengarenk bölümlerde gezdiğiniz bu oyunda arada sırada nebati yardımcılar eşliğinde Criki'nin ekstra güce kavuşmasını sağlayabiliyorsunuz. Her ne kadar çocuklar için yapılmış bir oyun yapısına sahip olsa da, Run Criki, sahip olduğu hikayesi itibariyle daha çok yetişkinlere yönelik bir eğlence. Yapımcıların isminin Bonsai Game Studio olduğunu söyleyeyim, varın siz gerisini düşünün.

YORUMLAR