Run Robert Run

Run Robert Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Run Robert Run, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, eğlenceli bir sonsuz koşu oyunu.

Run Robert Run, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz aksiyon odaklı bir koşu oyunu olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda son derece ilginç ve bir o kadar da heyecanlı bir oyun yapısına yer verilmiş.

Oyunda, karga tarafından uçurulan bir tarla korkuluğunun kontrolünü ele alıyoruz. Sürekli olarak bizi tutan bu karganın görevi boşluklara geldiğimiz zaman bizi uçurması ve karşı tarafa geçirmesi. Fakat dikkat etmemiz gereken bir husus var o da karganın belli bir uçuş süresine sahip olduğu. Çok uzun süre uçarsak kargayorgun düşüyor ve bizi daha fazla taşıyamıyor. Bu yüzden uçma kabiliyetimizi çok dikkatli bir şekilde kullanmamız gerekiyor. Kargayla uçuğa geçmek için ekrana tıklamamız yeterli oluyor.

Yere indiğimiz zaman korkuluk koşmaya başlıyor. Yolculuğumuz esnasında birbirinden tehlikeli ortamlarda bulunduğumuz için her hamlemizi dikkatlice yapmamız şart. Tüm bunlarla uğraşırken bir de bölümlere serpiştirilmiş olan puanları toplamamız gerekiyor. Topladığımız puanlara göre karakterimize farklı ekipmanlar ve giysiler alabiliyoruz.

Sunulan kişiselleştirme özellikleri beklentilerimizin epey yukarısında. Karakterimizi dilediğimiz gibi giydirebiliyor, ona farklı karakteristik aksesuarlar alabiliyoruz.

Her yaştan oyunseverin keyifle oynayabileceği bir oyun olan Run Robert Run, boş zamanların bir numaralı eğlencesi olmaya aday.