Runaway Runner HD 3D

Runaway Runner HD 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz olarak sunulan Runaway Runner HD 3D ne yazık ki başarısız bir Temple Run taklidi olmaktan öteye geçemiyor.

Anlaşılan o ki yine başarısız bir Temple Run taklidiyle karşı karşıyayız. Runaway Runner HD 3D zaten ismiyle ilk falsoyu veriyor. İçinde HD ve 3D geçen oyunlara her zaman dikkatli yaklaşmak gerekiyor çünkü bu tarz genelde sahip olmadıkları özellikleri varmış gibi gösteriyorlar.

Oyunda hapishaneden kaçmış izlenimi uyandıran bir karakter var ve arkadaki polis arabasından kaçmaya çalışıyor. Önümüzde engellerle dolu bir yol var ve bu kovalamaca esnasında bu yolda yer alan engellere dikkat etmemiz gerekiyor. Herhangi birine çarparsak oyun bitiyor. Bu noktada hızlı reflekslere sahip olmamız gerekmekte. Tahmin ettiğiniz gibi ne kadar uzağa gidersek o kadar fazla puan alıyoruz.

Karakteri kontrol etmek için parmağımızı ekranda sürüklememiz gerekiyor. Kontrol namına bir sıkıntı oyk fakat oyun genel anlamda çok tatsız. Zaten artık sonsu koşu oyunları kabak tadı vermeye başladı. Artık yeni bir tema bulunsa çok iyi olur düşüncesindeyim. Fakat yine de sonsuz koşu oyunları dikkatinizi çekiyorsa Runaway Runner HD 3D’yi denemek isteyebilirsiniz.