Samsung Email 4.2.53.1 (Android)

Samsung Email

Samsung Email
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Samsung Email, iş ve kişisel mail hesaplarınızı sorunsuzca yönetmenizi sağlar.

Samsung Email, Samsung’un kendi telefonlarıyla uyumlu e-posta uygulaması. Android telefona tanımlı Gmail hesaplarını otomatik olarak gören, POP3 ve IMAP desteği de sunan mail uygulaması, iş kullanıcıları için Exchange ActiveSync entegrasyonu sunuyor, S/MIME şifreleme metoduyla verileri koruyor ve kullanımı kolay özellikler sunuyor.

Samsung’un Android sürüm güncellemesinden ayrı olarak sürekli güncellemeler sunarak yeni özellikler kazandırmak amacıyla ayrı olarak indirmeye açtığı mail uygulaması Samsung Email, Android telefon kullanıcılarının vazgeçilmezleri arasında. Milyonlarca indirmeye ulaşan mail uygulamasını popüler yapan; birden fazla türde mail hesabına destek vermesi, kolay kontrol edilebilir modern arayüzü, güvenli oluşu, senkronizasyonda sorun çıkarmaması, SPAM yönetimi ve daha saymakla bitmeyecek özellikleri.

İş ve kişisel mail hesabınızı kolayca kontrol etmenize, maillerinize hızlıca ulaşmanızı sağlayan açık temalı arayüzüyle kendisine çeken Samsung Email uygulamasının özelliklerini listelemem gerekirse:

  • Kişisel mail hesaplarının yönetimi için POP3 ve IMAP desteği
  • İş maili, takvimler, kişiler ve görevlere göre Exchange Server senkronizasyonu için Exchange ActiveSync (EAS) entegrasyonu
  • Güvenli mail iletişimi için S/MIME kullanarak şifreleme
  • Bildirimler, senkronizasyon zamanlama, SPAM yönetimi ve birleşik mail kutuları ile özelleştirilebilir kullanıcı deneyimi
  • Kapsamlı ilke yönetimi, dahili EAS desteği
  • İlgili maili okumak için sohbet ve konu grubu görünümü

YORUMLAR