Save a Rhino

Save a Rhino
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Save a Rhino sonsuz koşu türünde bir mobil oyundur.

Save a Rhino bolca eğlence sunan bir mobil sonsuz koşu oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Save a Rhino asıl olarak Afrika'da nesli tükenen gergedan ve fil gibi hayvanlara dikkat çekmek amacıyla geliştirlmiş bir mobil oyun. Her yıl kaçak avcılık nedeniyle binlerce gergedan ve fil boynuzları için öldürülmekte. Nesli tükenme tehlikesi ile karşı karşıya olan bu hayvanlar eğer kaçak avcılık durdurulmazsa 5 ila 7 yıl sonra yeryüzünden silinebilirler. İşte Save a Rhino bu tehlikeye geliştirdiği oyun ile dikkat çekiyor ve uygulama için satın alım işlemlerinden elde edilen gelirleri kaçak avcılık ile mücadele eden derneklere bağışlıyor.

Save a Rhino'da bir gergedanın veya filin gözünden kaçak avcılık tehlikesini tecrübe edebiliyoruz. Oyunda bizi jiplerle kovalayan kaçak avcılardan koşarak kaçmamız gerekiyor. Yolda ilerlerken gergedan veya fili sağa veya sola yönlendiriyoruz ve engelleri aşmaya çalışıyoruz. Eğer yavaşlarsak avcılar bizi yakalıyor. Bu nedenle engellere takılmamız gerekiyor. Yol üzerindeki çiçekleri toplayarak enerji kazanbiliyoruz ve daha uzun süre yol alabiliyoruz.

Save a Rhino sevimli ve renkli grafiklerle donatılmış bir oyun. Oyunun müzikleri de yüksek derecede başarılı. Eğer basit oynanabilen, güzel görünen ve eğlenceli bir mobil oyun arıyorsanız Save a Rhino'yu denemelisiniz.