Save My City

Save My City
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Save My City, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir strateji oyunudur.

Save My City, şehir savunmasını ön plana çıkararak düşman savunmasına geçit vermemeniz gereken bir strateji oyunu. Benzeri oyunlarla kıyaslandığında biraz sönük kalan ama eğlencesinden ödün vermeyen bu yapımda, önemli noktalara savunma araçlarınızı yerleştirerek şehrimizi korumayı amaçlıyoruz. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerden oynanabilen bu oyun, tower defence yapımları arasında beğenimi kazandı diyebilirim.

Strateji oyunlarına meraklı olanları ve kendine benzer olsa da farklılık arayanları Save My City oyununda görmek isterim. Aşırı derecede bağımlı yaptığını söyleyemem fakat güzel vakit geçirebileceğinizi rahatlıkla söyleyebilirim. İlk olarak 2002 yılında ortaya çıkan ve bir mod olarak oyun dünyasına kazandırılan Tower Defence (kule savunması) türü giderek popüler hale geldi. Tabi çok değişik konseptlerde ortaya çıkan oyunları da gördük. Save My City'de Türk oyun geliştiricilerinin ortaya çıkardığı bir yapım olarak karşımıza çıktı.

Ne yapıyoruz oyunda? Akın akın gelen düşmanları engellemek için tepelerin stratejik noktalarına silahlarımızı yerleştiriyoruz ve düşmanları püskürtmeye çalışıyoruz. Şehrimizi kurtarmak için doğru hamleler yapmalıyız. 3D grafikler ve gerçekçi ses efektleriyle akıcı bir oyun deneyimi yaşayacağınızı düşünüyorum.

Çeşitli zorluk seviyeleriyle güzel vakit geçirebileceğiniz bu oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Muadillerinden biraz geri kalsa da yerli yapımcılara destek olmak açısından denemenizi mutlaka öneririm.