Save My Heart

Save My Heart
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Daha önce yüzük geçirme oyunu oynamadıysanız bu oyunla ne demek istediğimizi tam olarak anlayacaksınız. Buna ek olarak melek ile şeytan arasındaki savaşta genç bir kızın hayatı söz konusu.

Bir yüzük geçirme oyunu olan Save My Heart, melek ile şeytan arasında geçen sürtüşmeyi konu alıyor. Hastanede kalp ritimleri ölçülen ve ölüm döşeğinde bekleyen genç bir kızın hayatı, sizin kontrol ettiğiniz meleğin yüzüğü bu kalp grafiklerinden geçirmesine bağlı. Parmağınızı ekranda sürükleyerek oynadığınız oyunda elinde çember kadar büyük bir yüzüğü taşıyan meleğin çizgilere dokunmasına engel olmanız gerekiyor.

Oyun içersinde sizin konsantrasyonunuzu bozmak için alttan ve üssten bir şeytan çıkıyor ve çabalarınızla alay ediyor. Oyunu bir vakit oynadıktan sonra 47 puan aldım ve genç kızı asla kurtaramayacağımı öğrendim. Takip etmeniz gereken hat ilerledikçe daha da kıvrımlı bir hale gelerek ince kontrollere hakim olmanızı istiyor. Bu sebepten ötürü işaret parmağı ile başlayan oyun serüvenimi baş parmağıma bıraktım. İlerledikçe puan kazandığınız bu oyunda çizgilere dizilmiş olan kalpler de size 5 ekstra puan veriyor.

 

Grafik, ses ve oynanabilirlik konusunda 1970'li yıllarda oyun yapan dedeleri bile üzecek özensiz sonuçlar veren bu oyunda tema olarak melek ve şeytan ikilemi kurulmaya çalışılmış ancak sizi bu havaya sokacak herhangi bir kurgu veya giriş de bulunmuyor. Yerli bir çalışma olan bu oyun, beklentilerimizi karşılamıyor ancak aynı ekibin başka projelerde daha iyi bir iş çıkarmalarını umuyoruz.

YORUMLAR