Save My Toys

Save My Toys
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Save My Toys, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Save My Toys, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur. Çocuk olduğunuz günlere dönebileceğiniz bu oyun ile oyuncaklarınızı annenizden korumanız gerekiyor.

Küçükken hatırlarsınız oyuncaklarımızı odanın her yerine dağıtırdık bu yüzden de annemiz bize kızardı. Hatta zaman zaman bize oyuncaklarımızı toplamamızı, ortalıkta bıraktığımız oyuncak varsa atacaklarını bile söylerlerdi.

Save My Toys da işte bu gibi bir durumdan ortaya çıkmış bir oyun diyebilirim. Ortalığa dağılmış bütün oyuncaklarınızı toplamanız gerekiyor. Fakat bunun için yeterli yeriniz yok o yüzden onları farklı kombinasyonlarla toplamanız gerekiyor.

Bir fizik oyunu olan Save My Toys'da yapmanız gereken oyuncakları üstüste düşmeyecek şekilde yerleştirmek. Fakat bu esnade yer çekimi sizin dostunuz değil o yüzden oyuncakları çok dengeli bir şekilde koymanız gerekiyor.

Oyun bölüm bölüm ilerliyor ve oynayabileceğiniz tam 100 adet bölüm bulunuyor. Hem aklınızı çalıştıracağınız hem de eğleneceğiniz bir oyun olan Save my Toys ile saatler dolusu keyifli zaman geçireceğinize eminim.

YORUMLAR