Save The Robots

Save The Robots
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazınız için eğlenceli bir fizik tabanlı oyun arıyorsanız Save The Robots ile çok eğleneceksiniz.

Çılgınca eğlendiren bir mobil oyun arıyorsanız fizik tabanlı oyunların genelde oyunseverleri en çok güldürenler arasında olduğu bir gerçektir. Save The Robots isimli bu oyun da bu çizgiyi bozmuyor gülmekten karnınıza ağrılar girecek bir oyun deneyimini sunmayı başarıyor. Jumptoplay isimli bağımsız bir oyun geliştirici grubunun elinden çıkma bir oyun olan Save The Robots sizden birçok farklı bölüm tasarımı içerisinde kontrolünüzdeki robotu özgürlüğe götürecek yola sürüklemenizi istiyor.

Alçak uzaylılar tarafından gasp edilen dünya yapımı bu robotlar sevecen memleketlertine geri dönüş arzularında hep farklı ve hunhar bir medeniyetin gazabıyla mücadele etmek durumundalar. Buna enstantane olarak renk katan muhteşem oyun içi görsellik ve karikatürstik hava içerisinde engelleri birer birer aşıp robotları özlem duydukları dünyaya kavuşturmanız gerekiyor.

Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış bir oyun olan Save the Robots, tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir eğlenceyi yüklü olarak mobil cihazınıza paketliyor. Uygulama içi satın alma seçenekleri sayesinde reklamları da oyuından çıkartabiliyorsunuz.

YORUMLAR