Save the Roundy

Save the Roundy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Save the Roundy, ufak ve sevimli canlıları dengede tutarak kazanmaya çalışacağınız eğlenceli ve heyecanlı bir Android bulmaca oyunudur.

Save the Roundy, Android kullanıcılarının oynadıkça bağımlısı olacağı heyecanlı bir bulmaca oyunudur. Oyunda başarılı olmak istiyorsanız sevimli canlıları dengede tutmanız gerekiyor. Platform üzerindeki Roundy'leri dengede tutarak platformda kalmalarını sağlamak için elinizden gelen herşeyi yapmalısınız.

Yapacağınız hamleleri akıllıca düşünmelisiniz. Ayrıca bir sonraki hamlenizi düşünerek hamleler yapmalı ve dengeyi korumalısınız. Dengeyi kaybederseniz sevimli Roundy'ler düşmeye başlar ve sağladığınız ilerleyişi kaybederek baştan başlarsınız. En fazla 2 Roundy düşürme hakkınız bulunmaktadır. Bu nedenle dikkatli olup bölümleri 2 Roundy'den fazlasını düşürmeden bitirmeye çalışmalısınız. Bölümleri bitirmek için kutuları seçmelisiniz. Fakat kutuları seçerken çok dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

Uygulama marketi üzerinde benzer oyunlar olmasına ve oyunun yeni birşeyler sunmamasına rağmen, zorluğu ve heyecanı sayesinde oynanabilecek eğlenceli oyunlar arasına girmeyi başaran Save The Roundy'nin grafikleri oyuncuları tatmin etmeye yetecek kadar iyi.

Genel olarak denge kabiliyetinize bağlı olan Save the Roundy oyununu, bu tür bulmaca oyunları oynamayı seviyorsanız kesinlikle denemenizi tavsiye ederim. Oyunu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak yükleyebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR