Say the Same Thing

Say the Same Thing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Say the Same Thing, Android cihazlarınız üzerinde arkadaşlarınızla birlikte ücretsiz olarak oynayabileceğiniz sosyal bir kelime oyunudur.

Say the Same Thing, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde arkadaşlarıyla oynayabilecekleri yaratıcı bir sosyal kelime oyunudur.

Alternatif rock grubu OK Go üyeleri tarafından düşünülerek hayata geçirilen uygulamada amacımız oyunu oynadığımız arkadaşımız veya herhangi biriyle aynı anda aynı kelimeyi söylemeye çalışmak.

Karşılıklı olarak iki oyuncunun da birer kelime yazarak başlayacakları oyunda, bir sonraki tahminde iki oyuncunun da yazmış olduğu kelimeyle alakalı benzer kelimeleri söylemeleri gerekiyor. Bu sayede oyun iki oyuncu da aynı kelimeyi söyleyene kadar devam ediyor ve oyuncular aynı kelimeyi söyledikleri zaman oyunu kazanmış oluyorlar.

 

Sizden uzakta olan arkadaşlarınızla eğlenceli zamanlar geçirebileceğiniz bu yaratıcı kelime oyunuyla birlikte, arkadaşlarınızla aynı şeyleri düşünüp düşünmediğinizi görebilirsiniz.

Karşılıklı olarak kelime tahmin etmeye çalışacağınız bu eğlenceli ve yaratıcı Android oyununu mutlaka denemenizi öneririm.

Say the Same Thing Özellikleri:

  • Mobil cihazlarınız üzerinde arkadaşlarınızla birlikte oynama
  • Oyunu birlikte kazanma
  • Komik ve eğlenceli ifadeler
  • Arkadaşlarınızla sohbet edebilme
  • OK Go üyelerinden biriyle oyunu oynayabilme şansı

YORUMLAR