School Bus 3D 1.4 (Android)

School Bus 3D

1.4
School Bus 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

School Bus 3D, Android cihazlarımıza ücretsiz olarak indirebileceğimiz eğlenceli bir simülasyon oyunu.

School Bus 3D, Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir simülasyon oyunu olarak tanımlanabilir. Ücretsiz olarak sunulan bu oyunda Amerikan filmlerinde görmeye alıştığımız o uzun sarı okul otobüslerini kullanıyoruz.

Simülasyon oyunlarının en fazla dikkat çeken ve eleştiri alan noktaları arasında grafikler yer alıyor. School Bus 3D bu konuda çok kötü bir noktada yer almasa bile şu ana kadar oynadığımız en iyi simülasyon oyunlarından biri değil. Açıkçası modellemelerin bir nebze daha iyi olmasını beklerdik. Fakat beklentilerinizi bir PC'de oynadığınız simülasyon oyunu seviyesinde tutmazsanız bu haliyle de sizi tatmin edecektir.

Oyunda yer alan kontroller son derece net bir şekilde çalışıyor. Ekranın sağındaki pedalları kullanarak aracımızı hareket ettirebiliyor, solundaki direksiyonla ise aracımızı yönlendirebiliyoruz. Ekranın sol üstünde bulunan kamera butonu ile kamera açımızı değiştirebiliyoruz.

Genel olarak School Bus 3D ortalama kaliteye sahip bir simülasyon oyunu. Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir oyun arıyorsanız bu seçenek tam size göre.