SCR Screen Recorder 5+ Free

SCR Screen Recorder 5+ Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SCR Screen Recorder 5+ Free Android cihazlarınız üzerinden video kaydetmenizi mümkün kılan bir uygulamadır

SCR Screen Recorder 5+ Free kullanıcılara akıllı telefon veya tabletleri üzerinden video kaydetme imkanı veren bir Android ekran kayıt uygulamasıdır.

Android 5.0 Lollipop işletim sistemi için özel olarak geliştirilmiş bir ekran kayıt uygulaması olan SCR Screen Recorder 5+ Free size 3 dakikalık ekran videoları kaydetmenize imkan veriyor. Kaydedilen videolara watermark eklenmekte. Uygulamanın temel amacı bu uygulamanın tam sürümünü satın almadan önce uygulama hakkında detaylı bir fikir elde etmenize yardımcı olmak.

SCR Screen Recorder 5+ Free, Android 5.0 ile birlikte gelen ekran kayıt özelliğini desteklemekte. Daha önceden bu işlem için cihazı rootlamak gerekiyordu. SCR Screen Recorder 5+ Free cihazınızı rootlamadan cihazınız üzerinden video kaydı yapmanıza imkan veriyor. Uygulama donanım hızlandırması ile video kaydı yapabilmekte. Bu sayede cihazınızı yormadan yüksek kalitede video kaydedilebiliyor.

Android 5.0 Lollipop şu an için sadece video kaydı izni vermekte. Bu yeni işletim sistemi şu anki haliyle cihazınızı rootlamadan ses kaydı yapmanıza izin vermiyor. SCR Screen Recorder 5+ Free uygulaması da bu nedenle rootsuz ses kaydı imkanı verememekte. Uygulama geliştiricisi eğer durumda bir değişiklik olursa uygulamayı güncelleyeceğinin bilgisini vermekte.

YORUMLAR