Screen Notify

Screen Notify
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Screen Notify uygulamasını kullanarak Android cihazlarınıza gelen mesajlarınızı çok daha kolay bir şekilde yönetebiliyorsunuz.

Screen Notify uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerini kullanarak sık sık mesajlaşan kullanıcıların, mesajlarını çok daha rahat bir şekilde okumaları ve cevaplayabilmeleri için hazırlanmış ücretsiz bir bildirim aracı olarak karşımıza çıktı. Oldukça kolay ayarlanabilen yapısı ve sade arayüzü sayesinde uygulamanın mesaj yönetimini olabildiğince basit bir hale getirdiğini de söyleyebilirim.

Uygulamayı mobil cihazınıza yükledikten sonra tek yapmanız gereken arayüzünü kullanarak hangi mesajlaşma ve iletişim uygulamalarını ona bağlamak istediğinize karar vermek. Tüm uygulama ayarlarını tamamladıktan sonra artık size bir mesaj geldiğinde bu mesaj ekranınızın sağ kısmında çıkacaktır ve onları direkt olarak bu bölümden okumak mümkün hale gelecektir. Lakin uygulamanın tek işlevi ana ekranda bu bildirimleri çıkartmak da değil.

Bildirimlerin üzerine tıkladığınızda uygun iletişim uygulamasına geçiş yaparken, yukarı ittirirseniz bildirimi sabitleyebiliyor, aşağı çekerseniz geçici olarak gözardı edebiliyor, sağa iterek de ortadan kaldırabiliyorsunuz. Bu anlamda mesajlaşmaların bol yaşandığı saatlerde başınızdaki bu yükü daha iyi yönetebilmeniz için tüm gerekenlerin sunulduğunu belirtmek gerek.

Screen Notify neredeyse tüm popüler mesajlaşma uygulamaları konusunda destek sunuyor ancak yeni çıkmış yahut pek de popüler olmayan uygulamaları kullanmayı sevenlerin uygulamada destek bulamama ihtimalleri de mevcut. Eğer mesajlaşma araçlarının sundukları mesaj yönetimi sistemlerini yeterince verimli bulmuyorsanız kesinlikle göz atmanız gerekenlerden birisi olduğunu söyleyebilirim.