Scrolls

Scrolls
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Scrolls, Minecraft'ın üreticisi olan Mojang tarafından tasarlanmış, üst düzey kalitede bir kart oyunu olarak dikkat çekiyor.

Minecraft oyunuyla büyük bir çıkış yapan Mojang firması bu kez Scrolls adını verdiği farklı bir çalışmayla karşımıza çıkıyor. Kart oyunu kategorisine dahil olan ve Heroes of Might and Magic’e benzeyen yapısıyla dikkat çeken Scrolls, Android tabletler üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynanabiliyor. Oyunun en fazla öne çıkan noktası ise çapraz platform desteği sunması sayesinde Mac, PC ve tablet kullanıcılarının aynı oyunda buluşmasına imkan sağlıyor.

Oyuna ilk girdiğimizde kendimizi temiz çizgilerin ve emek verilmiş olduğu her hallerinden belli olan modellemelerin arasında buluyoruz. Oyunda yer alan Artwork çalışmaları gerçekten bir mobil oyundan görmeyi beklemediğimiz kadar güzel. Scrolls’deki temel amaçlarımızdan ilki kendimize güçlü bir ordu kurmak ve düşman birliklerini yok etmek. Ordumuz ilk bölümlerde görece olarak daha güçsüz bir yapıda. Savaşları kazandıkça sahip olduğumuz birlikler güç olarak ileriye gidiyor ve bu sayede gelecek rakiplerimiz üzerinde hatırı sayılır bir üstünlük yakalıyoruz.

Ejderhalar gibi fantastik kahramanların yanında sunulan steampunk kokan detaylar oyunun ortaya orijinal bir konsept çıkarmasını sağlıyor. Düşman birliklerini bozguna uğratmak için ölüm saçan makineleri, ejderhaları kullanabilir ve güçlü büyüler yapabilirsiniz. Oyunda çoklu oyuncu modu dışında bir de tekli mod bulunuyor. Çoklu oyuncu modunda oynamak isterseniz, tahmin ettiğiniz gibi internet bağlantınızın aktif olması gerekiyor.

Genel olarak Scrolls kart oyunlarından hoşlanan ve Heroes of Might and Magic oynayıp keyif almış oyunseverler tarafından denenmesi gereken yapımlar arasında yer alıyor.