Search Everything

Search Everything
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Search Everything, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir dosya bulma uygulamasıdır.

Bilgisayarlarda aradığınız her şeye anında ulaşmaya muhtemel herkes alışıktır. Fakat konu mobil platformlara geldiğinde durum pek öyle olmuyor. Aradığımız herhangi bir dosyaya ya da klasöre ulaşmak için oldukça uğraş veriyoruz. Bu durumu çözüme kavuşturmak için artık harika bir uygulama var.

Search Everything, mobil cihazlarınızda aradığınız her şeye anında ulaşabileceğiniz bir dosya bulma uygulaması. Android işletim sistemine sahip bir telefona sahipseniz aradığınız dosyalara kolaylıkla ulaşmanıza olanak sağlıyor. Uygulamayı açtığınızda karşınıza alfabetik olarak tüm uzantıları kapsayan dosyalar gelecek. Aramaya başladığınızda ise anında tüm içeriğinize ulaşabiliyorsunuz. Seçtiğiniz bir dosyaya uzun süreli dokunduğunuzda dilediğiniz her yerde paylaşabilme özelliği de mevcut. Üstelik SD Kart desteği bulunması Search Everything'i vazgeçilmez kılan en önemli özelliklerden sadece biri. 

Özellikleri: 

- Anında arama sonuçları

- SD Kart desteği

- Dosya ve klasörlerin açık konumu

- Tek dokunuşla uygulamaları açabilme

- Uygulama üzerinden dosyaları silebilme

- Paylaşma özelliği

Her telefonda bulunması gereken bu uygulamayı ücretsiz olarak Google Play Store üzerinde bulabilirsiniz. İndirmenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR