Selfie Camera App

Selfie Camera App
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Selfie Camera App uygulaması ile Android akıllı telefon ve tabletlerinizde en hızlı yoldan kendi fotoğraflarınızı çekebilirsiniz.

Selfie Camera App uygulaması, Android kullanıcılarının mobil cihazlarında kullanabilecekleri ve böylece selfie fotoğraflarını cihazlarının varsayılan fotoğraf uygulamalarına göre çok daha kolay çekebilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Temel olarak daha kolay selfie çekmek için hazırlandığından dolayı sizi bu konuda pek uğraştırmayacağını söyleyebilirim. Mobilde kullanabileceğiniz pek çok fotoğraf çekimi uygulaması mevcut ancak bunların pek çoğu direkt selfieler çekmek için biraz karmaşık kalıyor ve kullanıcılara hızlı çözümler sunmuyorlar.

Uygulamayı açtığınızda, cihazınızın arka kamerasının değil ön kamerasının açıldığını farkedeceksiniz. Böylece diğer uygulamalarda olduğu gibi kameralar arasında geçiş yapmanıza gerek kalmıyor ve anında selfie çekmek mümkün hale geliyor.

Uygulamanın arayüzü çok kolay kullanılır bir şekilde hazırlanmış ve sadece bir önizleme ekranı ile çekim butonundan oluşuyor. Anıında selfieler çekmek için oldukça yeterli olduğuna inanıyorum ancak maalesef fotoğraf düzenleme işlemleri için herhangi bir seçenek bulunmuyor ve düzenleme yapmak isteyen kullanıcıların başka uygulamalara ihtiyacı olabilir.

Selfienizi çektikten sonra arkadaşlarınızla sosyal ağlar üzerinden de paylaşabilirsiniz. Eğer selfie çekmek için basit ve anlaşılır, aynı zamanda hızlı bir uygulama arıyorsanız kesinlikle göz atmayı unutmayın derim.

YORUMLAR