Selfie Camera 1.01.5 (Android)

Selfie Camera

Selfie Camera
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Selfie Camera, selfie fotoğraflarınızı iyileştirmek için kullanabileceğiniz Android uygulaması.

Selfie Camera, selfie fotoğraflarınızı iyileştirmek için kullanabileceğiniz uygulamalar arasında. Selfie çektikten sonra yeterince iyi çıktığınızı düşünmüyorsanız filtrelerden efektlere onlarca seçeneği bulabileceğiniz bu uygulamaya göz atmanız gerektiğini düşünüyorum.

Bazı Android telefonların kamera uygulamalarında yüz güzelleştirme seçenekleri bulunsa da fazla detaylı değil ve neredeyse arada hiç fark yok diyebileceğimiz sonuçlar veriyor. Bu noktada ihtiyaç duyulan selfie uygulamalarından birisi olan Selfie Camaera, selfie çekimini rahatlıkla yapmanıza ve çekim aşamasında filtre uygulamanıza izin veriyor. Çekimden sonra ters çıkan fotoğrafı düzeltme, sosyal ağların kendi düzenine göre ayarlama, arka planı bulanıklaştırma gibi seçenekler sunuyor.

Selfie çubuğu desteği sunan uygulamanın kullanımı da son derece kolay. Hazır olduğunuzda ortadaki buton veya ses düğmesine basarak selfie’nizi çekiyosunuz. Parlaklığı ayarlarmak için yukarı – aşağı kaydırma yapıyorsunuz. Filtreler de sağ alt köşeye konumlandırılmış.

YORUMLAR