Selfied for Messenger

Selfied for Messenger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Selfied for Messenger uygulaması sayesinde Android cihazlarınızda kendi fotoğraf emojilerinizi yaratabiliyorsunuz.

Selfied for Messenger uygulaması, Facebook tarafından Android kullanıcıları için hazırlanmış resmi bir Messenger uygulaması olarak karşımıza çıktı ve Facebook Messenger'ın kabiliyetlerini arttıracak bir özelliğe sahip diyebilirim. Elbette ücretsiz olarak sunulan ve Facebook'un genel uygulama tasarımı ile uyum içerisinde olacak bir yapıda hazırlanmış olan uygulama, yeterince performanslı bir şekilde çalışıyor ve mesajlarınızın çok daha renkli bir hale gelmesine yardımcı oluyor.

Uygulamayı kullanırken tek yapmanız gereken selfie fotoğrafınızı çekmek ve bu fotoğrafın tam olarak hangi ruh hali için kullanılacağını belirlemek. Bunun için uygulamanın arayüzünde selfienizi konumlandırabileceğiniz kutucuklar var ve bu kutucuklar sayesinde hangi ruh halinde hangisinin kullanılması gerektiğini uygulamaya öğretebiliyor, emojiler yerine kendi küçük selfie görüntülerinizi dostlarınıza gönderebiliyorsunuz.

Uygulamanın çalışması esnasında ilk olarak orta bölümde yer alan fotoğraf çekme butonuna basarak hemen selfienizi çekebiliyorsunuz. Tüm yerleştirme işlemleri tamamlandıktan sonra geriye ortaya çıkan Messenger ikonuna basmak ve böylece fotoğrafların Messenger'a gönderilmesini sağlamak kalıyor.

Herhangi bir performans sıkıntısı olmayan ve pek çok telefonda sorunsuzca çalışabilen uygulama, elbette emojilerinizin gönderimi için bir internet bağlantısına ihtiyaç duyuyor ancak küçük özçekimlerinizin pek yer kaplamaması nedeniyle 3G üzerinde bile kotanızdan şüphe etmenize gerek kalmıyor. Yeni ve güzel bir mesajlaşma eklentisi arayanlar göz atmadan geçmesinler.

YORUMLAR