SelfiShop Camera 2.5 (Android)

SelfiShop Camera

2.5
SelfiShop Camera
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SelfieShop Camera ile Android cihazınızı bağladığınız selfie çubuğunu çok daha kolay bir şekilde yönetebiliyorsunuz.

SelfieShop Camera uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarında denemek isteyebilecekleri ücretsiz kamera uygulamaları arasında yer alıyor. Oldukça kolay kullanılan bir yapıya sahip olan uygulamanın en dikkat çekici yanı ise selfie çubukları ile tam uyumlu bir halde yaratılmış olması.

Uygulama hem kablolu hem de bluetooth üzerinden çalışan selfie çubukları ile tamamen uyumlu ve böylelikle kullanırken çubuğunuz üzerindeki çekim butonuna basmanızla birlikte sorunsuzca fotoğraf çekiminin gerçekleşmesini sağlayabiliyorsunuz. Tabii ki normal bir kamera uygulaması olarak kullanmak isteyen kullanıcılar için ekran üzerinden gerekli seçenekler de yer alıyor.

SelfieShop Camera’nın bir diğer dikkat çekici yanı ise, selfie çubuğunun programlanmasını sağlayabilmesi. Böylece butona basışınıza göre hangi işlevin gerçekleştirileceğini belirleyebiliyor, sadece çekim yapmak yerine ufak tefek ayarların gerçekleşmesini sağlayabiliyorsunuz.

Elbette bir fotoğraf çekme uygulamasından bekleyebileceğiniz tüm özellikler de uygulamada mevcut. Bunları kısaca listelemek gerekirse;

  • Fotoğraf ve video çekimleri
  • Megapiksel seçimi
  • Işık ayarlamaları
  • Çekim öncesi filtreler

Uygulamanın çalışması esnasında herhangi bir performans ya da fotoğraf kalitesi sıkıntısı mevcut değil. Bunun yanında herhangi bir internet bağlantısına da ihtiyaç duymaması sayesinde kullanırken endişe etmek de zorunda değilsiniz. Çekilen fotoğraf ve videolar mobil cihazınızın galerisine kaydediliyor ve daha sonra galeriniz içerisinde dostlarınızla sosyal medya hesaplarınızdan da paylaşabiliyorsunuz. Yeni ve selfie çubuklarıyla uyumlu bir kamera uygulaması arayanlar denemeden geçmesinler.

YORUMLAR