Shadows - 3D Block Puzzle 1.1 (Android)

Shadows - 3D Block Puzzle

1.1
Shadows - 3D Block Puzzle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shadows - 3D Block Puzzle, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Shadows - 3D Block Puzzle, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Birbirinden zorlu onlarca bölüme sahip olan oyunda işiniz bir hayli zor.

Gölgelerdeki görüntü ile şekilleri oluşturmaya çalıştığınız oyunda derinlik algınızı iyice geliştiriyorsunuz. Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz bir oyun olan Shadows - 3D Block Puzzle, bulmaca oyunu sevenlerin telefonlarında mutlaka olması gereken bir oyundur. Minimal bir atmosfere sahip olan oyunu dilediğiniz gibi oynayabiliyorsunuz. 3 boyutlu düşünme becerisi kazandıran oyun aynı zamanda derinlik algısını da tetikliyor. Bu nedenle Shadows - 3D Block Puzzle oyununu mutlaka denemelisiniz. Bağımlılık yapıcı etkiye sahip olan oyunda birbirinden zorlu 50 bölüm yer alıyor. Oldukça eğlenceli bir kurguya sahip olan oyunda küp blokları kullanarak eşsiz şekilleri oluşturmaya çalışıyorsunuz.

Shadows - 3D Block Puzzle oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR