Shark Dinner

Shark Dinner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shark Dinner, katil bir köpek balığı olarak denizde yüzen insanlarla beslendiğiniz enteresan bir arcade oyunudur.

Eğer bunca zamandır Jaws filmindeki gibi bir aksiyonu yansıtan oyunlar aradıysanız ve karşılaştıklarınızın hiçbiri beklediğiniz tadı vermediyse sizi piksel grafikli, vahşet dolu Shark Dinner'a davet ediyorum. Kocaman bir katil köpek balığı olarak kendi doğanızda yüzen insanları mideye indirmek, hatta üstüne kombo yaparak 5-10 kişi birden yemek hiç bu kadar zevkli olmamıştı. Bağımsız oyun stüdyosu Rage Monster Games de bir ilke imza atarak Android cihazlarınız için Shark Dinner'ı tanıttı.

Köpek balığı olmanın gerektirdiği koşulları hepimiz biliriz, karnımızı mutlaka doyurmamız gerekli! Şanslıyız ki Shark Dinner'daki denizde bir sürü insan günlerini serinletmek için yüzmeye çıkmış ve gelen giden çok oluyor. Dolayısıyla size de bu noktada 'ekmek' çıkıyor ve birden kendinizi tek bir lokmayla kaç kişiyi mideme indiririm diye düşünürken buluyorsunuz. Oyun çok basit bir yapıya sahip olarak size sadece kıymetli köpek balığının açlık sınırını gösteriyor. Bu noktaya göre saldırınızın ne kadar aciliyeti olduğunu görebiliyorsunuz. Yalnız bizim balık biraz hızlı bir metabolizmaya sahip, çabuk acıkıp çabuk doyabiliyor. Bu yüzden sürekli insanların hayatını vahşi bir şekilde sonlandırıp kendinizi besliyorsunuz. Burada insan etinin ne kadar besleyici olduğunu tartışmayacağım ancak bunun dışında dikkat etmeniz gereken çok daha önemli bir nokta var. Shark Dinner'da su üzerinde yüzen tek şey insanlar değil! Bazı düşüncesizler bomba ve mayınlarını denize bırakmış, oyun boyunca su üzerinde yüzen ve insana benzemeyen bir şey görürseniz onu yutmadan önce düşünmekte fayda var. Diğer türlü mayınlar köpek balığına zarar vererek kendi sonunuzu hazırlamanıza neden oluyor.

Shark Dinner oldukça hızlı bir oynanış sergilediğinden oyunda ne yapacağım diye düşünmenize gerek yok. Mideye indirmek ya da indirmemek, işte bütün mesele bu! Mayınlara dikkat ederek olabildiğince çok insan yutarak kendi yüksek skorunuzu oluşturuyorsunuz. Bu artık kaç kişiyi tatmin eder bilmiyoruz ancak Shark Dinner'ın bünyeye bir Jaws hissiyatı verdiği kesin.

Shark Dinner ücretsiz olarak tüm Android kullanıcılarını Google Play'de bekliyor. Sizce de artık katil köpek balığı olmanın zamanı gelmedi mi?

ARTILAR

Fikir gerçekten ilginç, bravo

Zaman geçirmek için ideal

EKSİLER

Bir süre sonra köpek balığı olmak bile sıkabiliyor