Shifu: To Do & Task Manager

Shifu: To Do & Task Manager
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shifu: To Do & Task Manager, akıllı telefonlarınız üzerinde yaşayacak olan akıllı bir arkadaşınız olarak size görev yönetiminde ve yapmanız gereken işlerde yardımcı olacak.

Shifu: To Do & Task Manager, Android telefon ve tabletlerinizi ne zaman kullandığınız tespit ederek sizin için önemli olan herşeyi belirleyerek yardımcı olan yararlı bir görev yönetimi uygulamasıdır. Yapmanız gereken herşeyi önem sırasına göre listeleyen ve size diğer görev yönetimi uygulamalarından çok daha yaratıcı bir şekilde hatırlatan eğlenceli bir uygulamadır.

Bir çok popüler görev yönetimi ve yapılacak listesi hazırlama uygulamasına göre daha efektif olarak çalışan uygulama, adeta Android cihazlarınız içerisinde yaşayan akıllı bir kişi gibi. Uygulamanın çalışma yöntemi hakkında örnek verecek olursak, diğer uygulamalarda herhangi bir arkadaşınızı belirli bir saatte ara olarak kaydederken, Shifu size boş olduğunuz herhangi bir 10 dakika içerisinde arkadaşınızı aramanız gerektiğini hatırlatacaktır. Bu sayede diğer uygulamalar ile belirlediğiniz saatte yoğun olursanız gereksiz zaman kaybı yaşamamış olacaksınız. Başka bir örnek verecek olursak, yeni bir gömlek almak için diğer uygulamalara ''ayın 10'unda gömlek al'' tarzında hatırlatmalar ekleyebiliyorken, Shifu'ya ilk alışveriş merkezine gittiğinizde gömlek alacağınız sizi hatırlatır.

Gerçek hayat ile daha uyumlu ve gerçekçi olan uygulama sayesinde çok daha farklı ve kullanışlı bir görev yönetimi uygulamasına sahip olmak isterseniz Shifu'yu mutlaka denemelisiniz. Facebook ve Google+ ile entegre edilebilen uygulama yapacağınız herşeyi kaydederek daha sonra yapacağınız benzer işlemlerde önceden yapmış olduklarınızı hatırlatarak zaman tasarufu yapmanızı sağlar.

Son derece modern ve şık bir arayüze sahip olan Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek hemen kullanmaya başlayhabilirsiniz.

YORUMLAR