Shout! for Messenger

Shout! for Messenger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shout! for Messenger uygulaması ile Android cihazlarınızdan capslerinizi yapabilir, dostlarınıza Facebook Messenger ile gönderebilirsiniz.

Shout! For Messenger uygulaması, Facebook Messenger kullanan Android mobil cihaz sahiplerinin kullanmaktan keyif alacakları ücretsiz caps hazırlama uygulamaları arasında yer alıyor. Uygulama sayesinde kendi fotoğraflarınızı kolayca çekebiliyor, daha sonra bu fotoğrafların üzerine beyaz caps yazı formatıyla yazınızı yazabiliyorsunuz.

Uygulamayı kullanırken hem fotoğraf çekimi hem de yazı yazma işlemleri olduça kolay bir şekilde tamamlanabiliyor. Böylece bir an önce capsinizi hazırlayarak Messenger üzerinden onları dostlarınıza göndermek de mümkün hale geliyor. Uygulamayı kullanırken hem fotoğraf çekme butonu hem de capsin hazırlanmasının ardından onu Facebook Messenger'a gönderme butonu ana arayüzde yer alıyor.

Dolayısıyla işlemlerin tamamlanmasını ardından resmi kaydetmek ve daha sonra Facebook Messenger'dan eklemek gibi bir zorunluluğunuz kalmıyor. Direkt olarak Messenger'a gönderdiğiniz capsiniz istediğiniz arkadaşınıza iletiliyor. Fakat tabii ki fotoğrafın gönderilebilmesi için aktif bir internet bağlantınız olması gerektiğini unutmamalısınız.

Uygulamada hem kendinizi çekebilmeniz hem de başkalarını veya cisimleri çekebilmeniz için ön-arka kamera opsiyonları yer alıyor. Böylece istenen görüntüyü elde etmek de mümkün hale geliyor. Yeni ve komik şakalar yapabileceğiniz bir uygulama arayışındaysanız Facebook tarafından resmi olarak yayınlanan bu uygulamaya göz atmadan geçmeyin.

YORUMLAR