Sim Emergency Driver

Sim Emergency Driver
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sim Emergency Driver, hayat kurtarma üzerine kurulu bir Android simülasyon oyunu.

Sim Emergency Driver, acil durum araçlarını kullanabilen bir sürücü yerine geçtiğimiz simülasyon türünde bir Android oyunu. İtfaiye ve Ambulans şoförü olarak kurtarılmayı bekleyen insanları kaza yerinden alıp hastaneye zamanında yetişmelerini sağlamaya çalıştığımız oyunda kazanın nasıl gerçekleştiği de gösteriliyor.

Android cihazınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz simülasyon oyunları arasında yer alan Sim Emergency Driver, adından da anlayacağınız üzere kaza sonrası zor durumda olan insanların yardımına koştuğumuz bir oyun. Ambulans şoförü olarak başladığımız, İtfaiye şoförü olarak devam ettiğimiz oyunda amacımız hastane önünden aldığımız aracımızla kaza noktasına gitmek ve ağır yaralanmış insanları (Yangın, araba kazası, iş kazası gibi çok sayıda durum mevcut) olay yerinden sağ salim alıp hastaneye ulaştırmak. Tabii ki söz konusu bir hayat olduğundan zaman son derece önemli.

Orta kaliteli görsellere sahip bir simülasyon oyunu olan Sim Emergency Driver oyununda gerek Ambulans ile gerekse de İtfaiye ile giderken hem kaza yerine varırken hem de kaza yerinden hastaneye dönerken süreye dikkat etmemiz gerekiyor. Diğer bir deyişle hastayı yetiştirirken onu korumamız (Yollar dar olduğundan ve trafik aktığından çarpma riskiniz çok yüksek. Bu yüzden hastayı yetiştirmeye çalışırken bir yandan da gözünüzü güvenlik çubuğundan ayırmayın derim.) kadar süre de oldukça önemli.

Hayat kurtarma üzerine kurulu kaliteli bir yapım olan Sim Emergency Driver’da şu an için iki aracı kullanabiliyoruz. Ancak ilerleyen güncellemelerle Polis, Özel Tim, Havaalanı görevlerinin ekleneceği geliştirici tarafından belirtilmiş.