Sin Circus: Animal Tower

Sin Circus: Animal Tower
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Sin Circus: Animal Tower mobil oyunu, büyük bir sirkte sahip olduğunuz hayvanların sorumluluğunu üstleneceğiniz ilginç bir bulmaca oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlarda oynanabilen Sin Circus: Animal Tower mobil oyunu, hayvanlar konusunda ne kadar bilgili olduğunuzu gösterirken aynı zamanda sahip olduğunuz sirki genişletme imkanına sahip olduğunuz eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

Sin Circus: Animal Tower mobil oyununda mütevazı bir sirk ilk başta sizin kontrolünüze geçiyor. Ancak yaptığınız icraatlarla bu sirki devasa bir alana yaymak da sizin elinizde. Söz konusu bu icraatlar ise hayvanlarınızı besin zincirine göre sıralamak olacak.

Oyunda etobur, otçul, kaya ve bitkiler olmak üzere dört birim yer alıyor. Bu birimlerin tümünü besin zinciri sırasına göre üst üste sıralamanız gerekiyor. Bazen o kadar uzun zincirler oluşacak ki hayvan kulesi gökyüzüne kadar uzayacak. İki birim besin alan hayvan tam doymuş duruma gelecek. Eşleştirmeleri yaparak puan kazanabilir, yeni hayvan türleri ve yeni araziler keşfedebilirsiniz. Sıkılmadan oynayacağınız Sin Circus: Animal Tower mobil oyununu Google Play Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz.

YORUMLAR