Sketch Draw 2.0 (Android)

Sketch Draw

2.0
Sketch Draw
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sketch Draw fotoğraflarınıza kara kalem efekti kazandırabilen bir mobil uygulama

Sketch Draw mobil cihazlarınızı kullanarak fotoğraflarınıza kara kalem görüntüsü kazandırabilen bir fotoğraf efekti uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir fotoğraf düzenleme uygulaması olan Sketch Draw sayesinde bir çizim yapıyormuş gibi resimlerinizi eğlenceli bir şekilde kara kalem resimlere dönüştürebiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken uygulamayı açarak kara kalem görünümü kazandıracağınız fotoğrafı belirlemek ve sonrasında parmaklarınızı kullnarak çizime başlamak.

Sketch Draw uygulaması içerisinden kara kalem çizimine dönüştürmek için kullanacağınız fotoğrafı çekebiliyorsunuz. Bu iş için kamra uygulaması açılıyor ve çekilen fotoğraf otomatik olarak uygulamaya aktarılıyor. Bunun yanında fotoğraf galerinizdeki fotoğrafları da seçebilir ve karakalem yapabilirsiniz.

Sketch Draw içerisinde yaptığınız çizimleri kişiselleştirebilmeniz için size birçok seçenek sunuluyor. Dilerseniz fırça ve çizim türünü değiştirebiliyorsunuz. Bunun yanında çerçeveler de kullanabiliyorsunuz. Sketch Draw genel olarka pratik bir kullanım sunuyor.

YORUMLAR