Slice the Box 1.4.0 (Android)

Slice the Box

Slice the Box
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Slice the Box, size verilen karton kutuları keserek istenen şekillere elde etmeye çalışacağınız ücretsiz ve eğlenceli bir Android bulmaca oyunu.

Slice the Box, mobil cihazlar üzerinde vakit geçirmek için eğlenceli oyun arayanlara yönelik geliştirilen hem düşündürücü hem de eğlenceli bir Android bulmaca oyunu. Bu oyundaki amacınız size verilen kartonu kese kese istenen şekli elde etmek fakat kartonu keserken dikkatli davranmalısınız çünkü hamle sayınız sınırlı. Bu yüzden istenen hamle sayısı dolmadan sizden istenen şekli kesinlikle elde etmeniz gerekiyor.

Oynarken düşünmenizi ve rahatlamanızı sağlayan Slice the Box, özellikle vakit geçirmek ya da vaktini güzel geçirmek isteyen Android kullanıcıları için ideal bir oyun diyebilirim.

Birbirinden farklı şekiller elde etmeye çalışacağınız oyunda karton kesmenin ne kadar eğlenceli olduğunu farkediyorsunuz.

Yapı olarak son derece basit gözüken oyunun grafikleri de çok gelişmiş değil fakat yinede ücretsiz bir için iyi ve kalitlei olduğunu söyleyebilirim. Yazının başında da dediğim gibi farklı ve eğlenceli oyunlar denemeyi seven Android kullanıcıları bu oyunu mutlaka denemeli.

YORUMLAR