Sliced: Zigzag Stack 1.1 (Android)

Sliced: Zigzag Stack

1.1
Sliced: Zigzag Stack
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sliced: Zigzag Stack, size verilen blokları istenilen bölümlerden geçirmenizi amaçlayan bir mobil oyundur.

Yeteri kadar dikkatli olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Sliced: Zigzag Stack oyunu ile birlikte yeteri kadar dikkatli olup olmadığınızı ölçebilirsiniz.

Sliced: Zigzag Stack oyunu anlık olarak tepki vermenizi isteyen ve blokları dolaştırmanızı amaçlayan bir beceri oyunu. Oyunda farklı maddelerden yapılmış bloklar bulunmakta. Sizin bu blokları işaretli bölümlerden sokmanız gerekiyor. İşaretli bölümlere geçiş yaptığınızda elinizde bulunan blok kırpılıyor ve daha küçük bir hale geliyor. Bu şekilde tüm hedeflerden geçtiğinizde elinizde küçük bir blok kalmış oluyor. Bloklar küçüldükçe daha dikkatli olmanız gerekiyor. Çünkü ilerleyen bölümlerde delikler çok küçülecek ve sizin blokları o deliklere sokmanız çok zor bir hale gelecek.

Renkli grafikleri ve eğlenceli müzikleriyle birlikte oldukça hoşunuza gidecek olan Sliced: Zigzag Stack, sizi bir süre sonra bağımlısı yapacak. Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz ve oynarken de keyifli vakit geçirebileceğiniz Sliced: Zigzag Stack oyununu hemen şimdi indirin. Hatta Sliced: Zigzag Stack oyununu arkadaşlarınıza da önerin. Bu sayede oyunu en iyi kimin oynadığını anlayabilirsiniz.

YORUMLAR