Smart Hairstyle 3.24 (Android)

Smart Hairstyle

Smart Hairstyle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Saçlarınızı kestirmeden önce şekillendirerek nasıl göründüğünü merak mı ediyorsunuz? İşte o zaman Smart Hairstyle uygulaması tam size göre.

Kadınlar için saçları vücutlarının neredeyse en önemli kısımlarıdır. Onlar saçlarını saatler boyunca düzeltmeden asla dışarıya çıkmadıkları gibi en ufak bir değişiklikte bile nasıl olmuşum diye sorularla insana zor anlar yaşatabilir.

Smart Hairstyle uygulaması da kadınların en önemli sorunu yani saçları için tasarlanmış. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama sayesinde saçlarınızı kestirmeden önce prova yapabilirsiniz. Uygulama içerisinde bulunan çeşitli renkler ve saç stilleri sayesinde yüz tipinize hangi modelin daha çok yakışacağını kestirebilme ihtimaliniz var. Daha sonra kuaföre giderek gönül rahatlığıyla "bu saç modelini istiyorum" diyebilirsiniz.

Uygulamayı kullanabilmek için öncelikle galeriden seçtiğiniz bir fotoğrafınızı eklemeniz gerekiyor. Daha sonra profilinizin ön planda olduğu fotoğrafınız üzerinden saç işlemleri yapabilirsiniz. Yani istediğiniz modeli ve istediğiniz saç rengini gerçekmiş gibi deneme imkanınız var. Belirli renklerin dışında koyu ve açık renklere de ulaşabiliyorsunuz. Tüm işlemlerin sonunda saçınıza yakışan modeli ekran görüntüsü alarak kuaförün yolunu tutabilirsiniz. Yeni güncelleştirilen Smart Hairstyle sizin tarzınıza farklılık katacak.