Smart Selfie

Smart Selfie
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Smart Selfie, Android cihazlar için geliştirilen en iyi selfie uygulamalarından biridir.

Selfie fotoğraflar çekmek hayatımızın bir kültürü haline geldi. Her ne kadar bu kelime Türkçemize 'özçekim' olarak çevrilse de kullanım alışkanlığı olarak 'selfie' diye telaffuz etmeye devam ediyoruz. Arkadaşlarımızla, ailemizle veya çevremizdeki her insanla gülümsememizi ölümsüzleştiren bu akım için harika bir uygulama geliştirildi: Smart Selfie

Smart Selfie, Android cihazlar için en iyi selfie uygulamalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Telefonlarımızın arka kamerasıyla harika selfie'ler çekmek için kullanabileceğiniz özellikleri sayesinde bu alandaki tercihleriniz arasında ilk sıraya yerleşeceğini rahatlıkla söyleyebilirim. Fotoğraf çekmeyi kolaylaştıran ve bunu akıllı bir uygulamayla bizlere sunan Smart Selfie'de herhangi bir ekrana ya da tuşa basmanız gerekmiyor. Sesli komut özelliği sayesinde rahatlıkla arka kameranızla istediğiniz görüntüyü elde edebiliyorsunuz. 

Burada arka kamera kullanımını özellikle vurgulamak gerekiyor. Piyasadaki telefonların birçoğunun ön kamerası genellikle düşük çözünürlüğe sahiptir. Bu bağlamda çektiğimiz fotoğrafların kalitesi oldukça kötü olur. Smart Selfie ile arka kameranızı kullanarak bu sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz. 

Özellikleri:

- Sesli komut özelliği

- Yüz tanıma

- Zoom faktörü

- Akıllı Flaş

Bu güzel uygulamayı Google Play Store'dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Denemenizi mutlaka öneririm.