SmartCam
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    543

  • Üretici

    Ionut Dediu

SmartCam Android uygulaması ile akıllı telefonunuzu bilgisayarınızın web kamerası olarak kullanabilirsiniz.

SmartCam uygulaması, Android akıllı telefonlarınızda kullanabileceğiniz belki de en işe yarar uygulamalardan bir tanesi. Temel olarak Android telefonlarınızı bilgisayarınızın web kamerası olarak kullanmanıza yardımcı olan uygulama, her ne kadar bazı bilgisayar ya da telefonlarda sorun çıkarsa da, genel olarak sorunsuzca çalışıyor denilebilir. Android işletim sisteminizin güncelliği ve donanım seviyesi de elbette bu konuda belirleyici rol oynuyor.

Arayüz olarak basit diyebileceğimiz bir tasarıma sahip olduğu için çok deneyimli olmayan kullanıcılar da bir sorun yaşamayacaklardır. Uygulama hem Wi-Fi üzerinden hem de Bluetooth üzerinden kullanılabiliyor ancak Wi-Fi kablosuz bağlantı üzerinden kullanmak isterseniz her iki cihazınızın da aynı kablosuz ağa bağlı olması gerekiyor ve Bluetooth bağlantılarda ise bilgisayarınızın bu bağlantı tipini desteklemesi gerekiyor.

Uzun süreli webcam kullanımları için çok verimli olmadığını itiraf etmek gerek fakat acil webcam ihtiyaçlarında bir kurtarıcı görevi görecektir. Bilhassa üzerinde web kamerası olmayan laptoplarda kameraya ihtiyaç duyarsanız direkt olarak kullanabilirsiniz.

Android uygulamasını yükledikten sonra aşağıdaki bağlantıyı kullanarak bilgisayarınıza Windows sürümünü de kurmayı unutmayın!

YORUMLAR