Smash IT! Adventures

Smash IT! Adventures
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Smash IT! Adventures basit bir alt yapıya sahip olmasına rağmen oyuncuları eğlendirmeyi başaran bir oyun.

Smash IT! Adventures, Android cihazları üzerinde oynayabilecekleri eğlenceli ve mizahi yönü ağır basan bir oyun arayanların mutlaka tercih etmesi gereken seçeneklerden bir tanesi. Tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu oyundaki amacımız Agnes isimli cadıya sürekli olarak saldıran yaratıkları etkisiz hale getirmek.

Oyuna ilk girdiğimizde çizgifilm tadındaki grafikler ile hazırlanmış arayüz tarafından karşılanıyoruz. Kolay kullanılan kontrol mekanizması oyunun en dikkat çeken özellikleri arasında. yeri geldiğinde yaratıkları ezme yeri geldiğinde de fırlatma görevlerini bu kontrol mekanizmasını kullanarak kolayca yerine getirebiliyoruz.

Toplamda 30 farklı bölüm bulunan oyunda dilerseniz tek başınıza dilerseniz de arkadaşlarınıza karşı mücadele edebilirsiniz. Bu sayede tekli oyuncu modundan sıkılırsanız arkadaşlarınızla kendi aranızda keyifli bir rekabet ortamı oluşturabilirsiniz.

Yeni karakterlerin ve bölümlerin sürekli olarak eklendiği bu oyunu, basit ama eğlenceli bir oyun arayan herkese tavsiye ediyorum.

YORUMLAR