Smash Time 1.1.1.1 (Android)

Smash Time

Smash Time
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Smash Time, Android işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir fantastik beceri oyunu.

Smash Time, Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerimiz üzerinde oynayabileceğimiz eğlence dozu yüksek bir beceri oyunu olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan Smash Time'da çok sevdiği kedisini saldırgan yaratıklardan korumaya çalışan bir cadının kontrolünü ele alıyoruz.

Bu cadının tek bir isteği var o da çok sevdiği kedisinin zarar görmemesi. Bu yolda sahip olduğu tüm büyü güçlerini kullanmaya kararlı. Elbette bizim de ona yardım etmemiz gerekiyor. Oyunda sevimli kediye sürekli olarak yaratıklar saldırıyor. Biz de bu yaratıklar üzerlerine tıklayarak yok etmeye çalışıyoruz. Dilersek onları tutup uzaklara fırlatabiliyoruz. Eğer çok zorda kalırsak yardımımıza özel güçleri çağırabiliyoruz.

Oyunda tam tamına 45 farklı bölüm mevcut. Bu bölümler diğer birçok beceri oyununda olduğu gibi git gide zorlaşan bir yapıda sunuluyorlar. İlk başlardaki bölümler oyuna alışma safhasında epey faydalı oluyorlar. Daha sonra ise oyunun gerçek zorluğuyla karşılaşıyoruz.

Smash Time'da iki boyutlu görseller kullanılmasına rağmen kalite algısı epey yukarılarda. Tasarım ekibinin bu konuda iyi bir iş çıkarttığını söylememiz gerekiyor. Görsel efektlere ek olarak işitsel bileşenler de oyuna ilgi çekici bir hava katıyor.

Oyun özellikle çocukların bayılacağı bir atmosfere sahip. Fakat beceir oyunlarından hoşlanan yetişkinler de keyifle oynayabilir. Siz de kaliteli ve ücretsiz bir fantastik beceri oyunu arıyorsanız Smash Time'ı denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR