Snack Truck Fever

Snack Truck Fever
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Snack Truck Fever'de benzer objeleri yan yana getirip yok olmalarını sağlıyoruz.

Snack Truck Fever, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz keyifli bir bulmaca oyunu.

Eşleştirme oyunları oynamaktan keyif alanlara hitap eden Snack Truck Fever'daki temel amacımız aynı objeleri yan yana getirip onları ortadan kaldırmak ve bu döngüyü devam ettirerek tüm ekranı temizlemek. Bunu başarabilmek için hangi yiyeceği nereye koyacağımıza çok iyi karar vermemiz gerekiyor. Yiyecekleri hareket ettirebilmek için ekrana dokunmamız yeterli oluyor.

Klasik bir eşleştirme oyunu gibi çalışsa da oyunu farklılaştırabilmek adına Square Enix epey bir çaba sarfetmiş. Örneğin bölümler esnasında kaprisli müşterilerle baş etmeye çalışıyoruz. Kaprisli ve memnuniyetsiz müşterileri bir nebze olsun mutlu edebilmek için siparişlerini çok hızlı bir şekilde hazırlamamız gerekiyor.

Snack Truck Fever'da tamamlamamız gereken 100 adet bölüm mevcut ve bu bölümler basitten zora gidecek şekilde tasarlanmış. İşler zorlaştığında bonusları ve güçlendiricileri kullanarak ilerleyişimizi hızlandırabiliyoruz. Bıçaklar, spatula, sünger ve mikser olmak üzere farklı görevlere hizmet eden birçok yardımcı bonus bizleri bekliyor. Bunları akılcı bir şekilde kullanıp toplayacağımız puanı artırabiliyoruz.

Büyük küçük demeden herkesin keyifle oynayabileceği bir oyun olan Snack Truck Fever hem grafik, hem oynanış hem de oyun süresi olarak tatminlik hissi yaratmayı başarıyor. Eşleştirme oyunlarına merakınız varsa bu oyunu denemenizi tavsiye ediyoruz.