Sniper Time: The Range

Sniper Time: The Range
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sniper Time: The Range keskin nişancı tüfeğimizi kullanarak hedefleri vurmaya çalıştığımız eğlenceli bir oyun.

Sniper Time: The Range Android tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz iyi bir nişancılık oyunudur. Her ne kadar bazı eksikleri olsa da genel olarak değerlendirmek gerekirse oyun bu kategoride bulunan iyi örneklerden bir tanesi. Üstelik tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.

Oyundaki temel amacımız bize verilen hedefleri keskin nişancı tüfeğimizi kullanarak vurmak. Hedefleri vurmak için hassas bir nişan alma yeteneğine sahip olmamız gerekiyor. Kontrollerin de bu noktada rolü büyük. Neyse ki üreticiler kontrolleri son derece iyi tasarlamışlar.

Oyun esnasında kontrollere bağlı bir problem yaşamadan görevimizi yerine getirebiliyoruz. Nişan almak için parmağımızı ekran üzerinde sürüklememiz, ateş etmek içinse ateş etme butonuna basmamız gerekiyor. Grafik olarak bekleneni verebilen Sniper Time: The Range’de bazı noktaların elden geçirilmesi gerekmekte. Fakat bunların birkaç güncellemeyle giderileceğini düşünüyorum.

Genel olarak Sniper Time: The Range iyi bir nişancılık oyunu ve bu kategoride kaliteli bir oyun oynamak isteyen herkesin denemesi gerek.